Preskočiť na obsah

O mne

Rozhovor pre vysokoškolské rádio v Írsku (v angličtine)

Milujem moju rodinu, prírodu, kvety, bylinky, čaro každodenných momentov, spájanie súvislostí, rytmus rozumu a srdca, pohyb a všetko, čo človeka teší. Verím, že všetko má svoj význam ako aj to, že slová viera, láska a nádej majú svoje opodstatnenie.

Jednu dekádu môjho života som strávila vo Veľkej Británii, kde som žila, pracovala a študovala. Po návrate domov na Slovensko, som sa dala na ďalšie štúdium – Anglistiku a amerikanistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave a potom aj doplňujúce pedagogické štúdium, na tej istej fakulte.

K Bachovej kvetovej terapii som sa dostala v roku 2016. Nastúpila som cestu štúdia a tréningu – Brno Level 1 a Praha Level 2. Potom nasledovala cesta do Veľkej Británie do Bachovho centra, v Brightwell-cum-Sotwell, Level 3, na týždenný štúdijný pobyt, po ktorom nasledovalo 5 mesiacov riešenia prípadových štúdií a napísanie záverečnej práce. Prácu som obhájila a v roku 2018 som sa stala registrovaným praktikom s prideleným medzinárodným číslom – Bach Foundation Registered Practitioner (BFRP).

V prípade záujmu dozvedieť sa viac o kvapkách, ohľadom výberu kvapiek do osobného mixu alebo ohľadom užívania, napíšte mi, rada vám pomôžem a poradím.

Konzultácie a poradenstvo poskytujem osobne v Martine, alebo telefonicky ako aj online cez Skype, Zoom alebo Messenger.

Prajem vám pokojné dni.
Mgr. Janka Ladiverová, BFRP

Rozhovor pre vysokoškolské rádio v Írsku (v angličtine)